WPML_EXPORT_superstorefinder-wp - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: A new store has been added&#44; please login to administrator&#39;s area to approve the request
sv: En ny butik har lagts till, var god och logga in till administratörens område för att godkänna förfrågan

en: Super Store Finder - New store has been added
sv: Super Store Finder - Ny butik har lagts till

en: Sorry&#44; we couldn&#39;t send your submission at this moment.
sv: Tyvärr, vi kunde inte skicka din inlämning just nu.

en: A new store has been added, please login to administrator's area to approve the request
sv: En ny butik har lagts till, var god och logga in till administratörens område för att godkänna förfrågan

en: Super Store Finder - New store has been added
sv: Super Store Finder - Ny butik har lagts till

en: Sorry, we couldn't send your submission at this moment.
sv: Tyvärr, vi kunde inte skicka din inlämning just nu.

en: Thank you for your submission.
sv: Tack för ditt inlägg.

en: Thank you for your submission.
sv: Tack för ditt inlägg.

en: Thank you for your submission
sv: Tack för ditt inlägg.

en: Submit Store
sv: Skicka in butiken

en: Default Media
sv: Standard Media

en: Embed Video
sv: Inbäddad video

en: Custom Marker
sv: Anpassad markör

en: Image
sv: Bild

en: Opening Hours
sv: Öppettider

en: Enter External URL
sv: Ange extern webbadress

en: Enter Website URL
sv: Ange webbadressen till webbplatsen

en: Enter Email Address
sv: Skriv in epostadress

en: Enter Fax number
sv: Ange faxnummer

en: Enter Phone number
sv: Skriv in telefonnummer

en: Enter Zip Code
sv: Ange postnummer

en: Enter State
sv: Ange stat

en: Enter City
sv: Gå in i staden

en: Enter Address
sv: Ange adress

en: Enter categories / tags separated with commas
sv: Ange kategorier / taggar åtskilda med kommatecken

en: Enter your store name
sv: Ange ditt butiksnamn

en: REQUEST NEW STORE
sv: ANMÄR NYHET

en: Please enter your Message
sv: Vänligen ange ditt meddelande

en: Message
sv: Meddelande

en: Please enter your number
sv: Vänligen ange ditt nummer

en: Telephone
sv: Telefon

en: Email
sv: E-post

en: Filters
sv: Filtrera

en: Search for nearby stores
sv: Sök efter närliggande butiker

en: Message sent successfully
sv: Meddelande sänt med framgång

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Please enter your Message
sv: Vänligen ange ditt meddelande

en: Message
sv: Meddelande

en: Please enter your number
sv: Vänligen ange ditt nummer

en: Please enter your email address
sv: Var god skriv in din e-postadress

en: Please enter your name
sv: Vänligen fyll i ditt namn

en: Name
sv: Namn

en: Contact Store
sv: KONTAKTBUTIKA

en: Nearby stores found.
sv: Närliggande butiker hittades

en: Street View
sv: Gatuvy

en: Get Directions
sv: Få vägbeskrivningar

en: Close
sv: Stänga

en: Contact Us
sv: Kontakta oss

en: Email
sv: E-post

en: Telephone
sv: Telefon

en: Operating Hours
sv: Öppettider

en: Website
sv: Hemsida

en: Description
sv: Beskrivning

en: Filters
sv: Filtrera

en: Cancel
sv: Annullera

en: Select
sv: VÄLJ

en: Category
sv: Kategori

en: All Category
sv: Alla kategorier

en: By Region
sv: Per region

en: Show All
sv: Visa allt

en: Clear All
sv: Rensa alla

en: of
sv: av

en: outlets
sv: utlopp

en: View More
sv: Visa mer

en: Search for nearby stores
sv: Sök efter närliggande butiker

en: Stores near you
sv: STORES NÄR DIG
